FBS Trip for Pip

FBS Trip for Pip

FBS. Проект Trip for Pip Сфера фінанси Валютний ринок

Завдання і цілі
Реалізація

FBS Trip for Pip

Завдання і цілі

Мета - створення промо-сайту для залучення нових клієнтів в ігровому форматі.

 • Аудит
 • Технічне завдання
 • Розробка сайту
 • Розробка бази даних
 • Адаптивна верстка
 • Адаптація під 17 мов
 • Розробка 7 нативних ігор / квестів / тестів

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Розробка сайту

Розроблено сайт з розважально-пізнавальним функціоналом, пов'язаний з подією для збору аудиторії з метою популяризації діяльності клієнта, шляхом розіграшу «гудіз» (бонусів) і шансом виграти туристичну путівку.

Передбачений наступний функціонал:

 • Реєстрація, авторизація
 • Завдання (ігри, квести, тести)
 • Особистий кабінет користувача
 • Лотерея гарантованого подарунка
 • Адміністративна панель
 • 17 мовних версій сайту
 • Інтеграція з системою e-mail розсилок
 • Створення та налагодження системи тригерів

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Гра Dress Up

Натискаючи на іконки одягу, прикрашаємо персонажа. Максимально можна надіти по одному виду одягу і максимум 5 елементів. Після того, як всі 5 елементів одягнені, з'являється можливість перевірити результат. Якщо все вірно, то завдання завершено і користувач отримує бали. Якщо не вірно - сайт пропонує пройти завдання ще раз, або пропустити це завдання і повернутися до нього пізніше.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Завдання Find the secret words

Суть завдання - потрібно відшукати на сторінці компанії в Instagram слова, вписати в три поля вірні відповіді на англійській мові, латинськими буквами. Введені вірні відповіді зберігаються навіть якщо людина вийшла із завдання. Після того, як всі 3 поля правильно заповнені можемо перейти на екран “Привітання” і користувач отримує бали.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Гра The office escape

Суть гри - користувачеві потрібно керувати офісним працівником, використовуючи клавіші вліво або вправо на клавіатурі, або віртуальні клавіші на екрані планшета / смартфона, щоб ухилятися від предметів і не торкнутися жодного предмету за відведений час. Є екран перемоги, привітання і отримання балів і екран поразки, на якому кнопка “Пройти гру ще раз”, або “Перейти до наступної гри”.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Тест The master of currencies

Сім питань у вигляді тесту. При вірних відповідях на тест, користувачеві показується текстова довідка, яка розповідає чому це вірна відповідь і перехід до наступного питання. Завдання вважається завершеним при умові 5 правильних відповідей на питання. В залежності від кількості вірних відповідей, змінюється текст привітання користувача, а також, екран, який показує наскільки краще користувач пройшов це завдання, ніж інші, в відсотках.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Завдання Remember good old days

Суть завдання - підписатися за посиланням на сторінку Instagram, зробити пост в Instagram з хештегом @fbs_forex #fbslife, вставити посилання на публікацію в поле для введення в завданні. Реальність посту не перевіряємо, потрібно щоб посилання було на Instagram. Посилання запишеться в інформацію про користувача і буде доступне в адмін панелі сайту для перегляду.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Квест Trading essentials

Суть квесту - натискаючи на картинку, вибирати 5 предметів, які користувач візьме з собою в поїздку. Доступні 10 предметів для кліку по ним і 5 осередків у віртуальній валізі. За умовами, є лише 5 правильних предметів. Після того, як всі 5 елементів обрані, з'являється можливість перевірити результат. Якщо все вірно, то завдання завершено і користувач отримує свої бали.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Завдання Get the word out

Суть завдання - підписатися за посиланням на сторінку facebook. Посилання налаштовується в адмін панелі для кожної з мов сайту. Користувачеві потрібно зробити пост в Facebook з хештегом # trip4pip #fbslife, вставити посилання на пост в поле для введення в завданні. Наявність посту не перевіряємо. Потрібно лише, щоб посилання було на Facebook. Посилання запишеться в інформація про користувача і буде доступне в адмін-панелі сайту для перегляду.

FBS Trip for Pip

Реалізація —
Лотерея - гарантований подарунок

При отриманні 55 і більше балів на головному екрані активується іконка колеса фортуни (крутиться) і при натисканні на іконку користувач отримує можливість крутити «колесо фортуни». При натисканні, випадковим чином колесо крутиться в інтервалі випадково вибраних секунд і користувач виграє приз. Йому відправляється лист з інформацією про гарантований приз на пошту.

Давайте співпрацювати!